Przygotowałyśmy 3 tematyczne turnusy

Dodatkowe atrakcje:

zabawy z meridą

zabawy terenowe

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Zapraszamy Dzieci w wieku 6-12 lat na półkolonie w terminach:

Pierwszy turnus: 14-18.02.2022r

Drugi turnus: 21-25.02.2022r

Nasze półkolonie będą odbywały się w godzinach 7:30-17:30.

7:30-8:30 Schodzenie się dzieci – zabawy na świetlicy

8:30-9:00 Poranna rozgrzewka

9:00-11:30 Atrakcje dnia (według wybranego tematu: Magicy, Artyści, Gracze)/wyjście na zewnątrz

11:30-12:30 Przygotowanie się do obiadu i obiad

12:30-13:30 Zabawy integracyjne i sportowe, quizy i teleturnieje

13:30-15:30 Atrakcje dnia (według wybranego tematu: Magicy, Artyści, Gracze)

15:30-16:00 Podwieczorek

16:00-17:30 Luźne gry, zabawy świetlicowe, odbiór dzieci

Cena za 1 turnus (5 dni) wynosi 750 zł.

 

W przypadku zapisania rodzeństwa cena wynosi 700 zł/dziecko.

 

W cenę wliczony jest obiad i podwieczorek (do wyboru wersja mięsna i wegetariańska) + woda. II śniadanie we własnym zakresie. 

Aby zarezerwować miejsce w grupie prosimy o wypełnienie formularza (znajduje się poniżej), a my na podany e-mail prześlemy wiadomość ze szczegółami i danymi do wpłaty. 

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w kwocie 250 zł. Pozostałą płatność należy uiścić do 3 dni przed rozpoczęciem turnusu. 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mail: biuro@meridkowo.pl lub telefonicznie: 696 147 435.

Będzie wesoło, będzie magicznie i kreatywnie, ale dodatkowo chciałybyśmy przedstawić Ci 3 najważniejsze aspekty naszych półkolonii: kadra, integracja i słowo „elastyczność”.

 

KADRA
Jedną z najważniejszych kwestii, która sprawi czy dane półkolonie będą udane, to Wychowawca. Nawet najciekawsze atrakcje, gdy będą przekazane przez osobę, która po prostu nie ma dobrego kontaktu z dziećmi i przeprowadza zabawy w nudny sposób sprawi, że czas spędzony na półkoloniach zamieni się w najsmutniejsze dni.
To Wychowawca jest odpowiedzialny za wspomnienia Twojego dziecka z tego zimowego okresu. Mogą być dwa wyjścia – albo pozytywne, albo wręcz przeciwnie.
Merida, Alicja, Helena, Hania to dziewczyny, które uśmiechem zarażą każdego. Oczywiście, nie dadzą „wejść” sobie na głowę, ale są tak pozytywnie zakręcone na punkcie pracy z dziećmi, że same nie mogą się doczekać ferii zimowych. Nasi Klienci cenią nas za dobrą energię, radość, indywidualne podejście do każdego dziecka. Posiadamy wymagane certyfikaty i dyplomy, jednak to co najważniejsze, czyli pasja, płynie prosto z serca.

 

INTEGRACJA
Podstawową zasadą, którą kierujemy się na półkoloniach, to bycie jedną ekipą. Co to oznacza?  Gdy zapiszesz swoje dziecko na nasze półkolonie, a na nich nie będzie żadnej znajomej twarzy, nie masz się o co martwić, ze wszystkich sił postaramy się, aby Twoja pociecha czuła się u nas jak najlepiej i poznała nowych znajomych.
Jeżeli przybędzie do nas grupka znajomych dzieci to oczywiście, nie będziemy ich rozdzielać, a zmotywujemy do poznania nowych kolegów i koleżanek.
Poprzez dużą ilość integracyjnych zabaw sprawimy, że każda 12-sto osobowa grupa będzie najsilniej związaną ze sobą grupą na półkoloniach. To nasz mały cel. : ) Chcemy pokazać dzieciom, że każdy z nas jest inny, ale nasze umiejętności oraz talenty są różnorodne. Poprzez wzajemną pomoc możemy być zgraną drużyną. Urodzony sportowiec pomoże w zadaniu artyście, a artysta wspomoże przygotowywanie kreatywnych prac sportowcom.  

 

ELASTYCZNOŚĆ
Wiemy, że czasy są niepewne. Dodatkowo okres zimowy sprzyja przeziębieniom. Chciał(a)byś zapisać swoje dziecko na półkolonie, jednak obawiasz się utraty zadatku bądź nieprzewidywalnej sytuacji?
Mamy na to radę! : )
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca na półkolonii jest wpłata 250 zł zadatku. W przypadku gdy dziecko zachoruje tuż przed turnusem bądź znajdzie się na kwarantannie, zadatek nie przepada i proponujemy dwa rozwiązania:
– zaproszenie na półkolonie w drugim turnusie
– zwrot wpłaconego zadatku
W sytuacji innej niż choroba, wpłacony zadatek pozostaje do dyspozycji przez rok i można go wykorzystać na organizację animacji bądź przyszłoroczne półkolonie (gdy będziemy takowe organizować).
Powyższe zapisy o zadatku znajdują się na umowie, którą otrzymuje każda ze Stron.

1
Ilość dzieci w jednej grupie
1
Tematy do wyboru
1
Dni bajecznej zabawy

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Gdy zaistnieje taka sytuacja zwrócimy całą kwotę lub jeżeli będzie możliwość zaprosimy na półkolonie w drugim turnusie.

Tak, oczywiście. 

Tak, półkolonie odbywają się legalnie.

Kierownikiem półkolonii jest Merida (Małgorzata Stenka- Właścicielka firmy), która posiada 7-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, a także z wykształcenia jest Pedagogiem. 

Wychowawcy to osoby, które są doświadczone w pracy z dziećmi, jednak co najważniejsze, pełne pasji do pracy z najmłodszymi. Zapewniamy, że jedną z kluczowych spraw na jaką zwraca uwagę nasza firma to pełne zaangażowania osoby do pracy z najmłodszymi.

MIEJSCE PÓŁKOLONII

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 im. Jana Pawła II


UL. jANUSZA MEISSNERA 9


GDAŃSK ZASPA